مهندسین مشاور فراطیف آگرین به پشتوانه دانش و تجربه جمعی از مهندسین، اساتید و صاحب نظران فعال در صنعت ساختمان با هدف ارائه خدمات مهندسی عمران و معماری در سال 1391 تاسیس گردید. تا پاسخگوی نیاز روزافزون پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای اصولی درراستای بهینه سازی زندگی شهری باشد.
بر اساس بیانیه فدراسیون بین المللی و متمرکز بر صنعت ساخت و ساز، خدمات و وظایف قابل ارائه شرکت مهندسین مشاور عبارتند از بازرسی و نظارت، گزارش دهی، طراحی تفصیلی، تهیه مدارک پیمان و هماهنگی قرار دادها، خدمات حین ساخت و تحویل خروجی های پروژه می باشد. ارائه خدماتی که مهندس در شرکت مهندسین مشاور ارائه می دهد باید صادقانه باشد و در نهایت باید از سوی کار فرمای مربوطه مورد تائید قرار گیرد.
مهندسین مشاور فراطیف مجموعه‌ای است فعال و دانش‌محور که آماده است خدمات مهندسی با کیفیت بالا را در زمینه‌های تخصصی مهندسی عمران و معماری در اختیار کارفرمایان، مشاوران و پیمانکاران متقاضی این نوع خدمات قرار دهد. محور اصلی فعالیت‌های فراطیف طراحی مهندسی است، لیکن برای اطمینان از صحت و کفایت اجرا، کسب تجربه و بهبودبخشی به طراحی‌ها، علاقمند به حضور در جریان نظارت و کنترل کیفیت اجرای طرح‌های خود نیز می‌باشد.

دانلود رزومه