مهندسین  مشاور فراطیف  آگرین به  پشتوانه  دانش و تجربه جمعی از مهندسین ، اساتید  و صاحب نظران فعال  در صنعت ساختمان با هدف ارائه خدمات مهندسی عمران و معماری در سال 1391 تاسیس گردید. تا پاسخگوی نیاز روزافزون پروژه های عمرانی و ساخت و سازهای اصولی درراستای بهینه سازی زندگی شهری باشد.

بر اساس  بیانیه  فدراسیون  بین المللی  و متمرکز بر صنعت  ساخت و ساز ، خدمات و وظایف  قابل ارائه شرکت  مهندسین مشاور عبارتند از بازرسی ونظارت، گزارش دهی ، طراحی تفصیلی ، تهیه مدارک پیمان و هماهنگی قرار دادها ، خدمات حین  ساخت و تحویل خروجی های  پروژه می باشد .ارائه  خدماتی که مهندس در شرکت مهندسین مشاور ارائه می دهد باید صادقانه باشد و در نهایت باید از سوی کار فرمای مربوطه مورد تائید قرار گیرد.

مهندسین  مشاور فراطیف  مجموعه‌ای است  فعال و دانش‌محور که آماده است خدمات مهندسی با کیفیت بالا را در زمینه‌های تخصصی  مهندسی عمران  و معماری  در اختیار کارفرمایان ، مشاوران و پیمانکاران متقاضی این نوع خدمات قرار دهد. محور اصلی فعالیت‌های  فراطیف  طراحی مهندسی است ، لیکن  برای اطمینان  از صحت و کفایت  اجرا ، کسب  تجربه و بهبودبخشی به طراحی‌ها، علاقمند به حضور در جریان نظارت و کنترل کیفیت اجرای طرح‌های خود نیز می‌باشد.